Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 400,00 zł.

Informacja Zarządu z dnia 02.04.2020

Informacja Zarządu z dnia 02.04.2020

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że spółki MPLGROUP.PL w dobie pandemii COVID-19 wdrożyły szereg rozwiązań pozwalających na bezpieczną i wydajną pracę naszym Pracownikom i Współpracownikom.

Należą do nich m.in.:

  1. Wyposażenie pracowników w maseczki ochronne na każdy dzień pracy w zakładach MPL
  2. Wyposażenie pracowników i osoby przebywające z zewnątrz w środki odkażające higieny osobistej
  3. Wyposażenie Pracowników w 1-razowe rękawice
  4. Codzienne czyszczenie powierzchni środkami odkażającymi
  5. Codzienne ozonowanie wszystkim pomieszczeń biurowych
  6. Codzienny pomiar temperatury wszystkich pracowników
  7. Zapewnienie odpowiedniej odległości między osobami na stanowiskach pracy.

Mamy nadzieję, że wszystkie te działania sprawią, że praca w MPL jest i będzie bezpieczna. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy czuli się bezpiecznie - chcemy być awangardą w utrzymaniu wysokich standardów higienicznych w dobie pandemii wśród polskich przedsiębiorstw. Pracujemy również nad tym by pomóc naszym Partnerom w NIEODPŁATNYM zaopatrzeniu w środki ochrony bezpośredniej. Informacji będziemy udzielać poprzez działy handlowe.

Zapewniamy, iż obecnie prowadzimy produkcję (MPL TRONIK) i sprzedaż (z magazynów ZABRZE i RYBNIK) ze zdolnością normatywną, a rozpoczęcie działalności w nowo otwartej siedzibie w Zabrzu przy ul. Handlowej 13 jeszcze tę wydajność zwiększy. Docelowo osiągniemy zdolność wysyłkową 120 palet EURO i 600 paczek w cyklu dziennym. Informujemy również, że pomimo dochodzących z rynku informacji o zwolnieniach grupowych w
niektórych sektorach gospodarki, które są dla nas niepokojące, na dzień dzisiejszy nie zamierzamy w znaczący sposób redukować załogi, liczącej dziś niemalże 200 osób. W najbliższych miesiącach będzie dla nas prawdziwym wyzwaniem utrzymanie miejsc pracy, dlatego liczymy na współpracę, solidarność i zrozumienie.

MPLGROUP.PL od lat jest liderem niezawodności, odpowiedzialności i stabilności w biznesie. Chcemy pozostać Waszym Niezawodnym Partnerem i dołożymy wszelkich starań by tak właśnie było.

Z życzeniami zdrowia

Zespół MPLGROUP.PL

 

Link do do oświadczenia PDF

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl