Sposoby płatności

Firma FDS System Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby zakupy w serwisie fdssystem.pl były dla naszych Klientów łatwe, szybkie i przyjemne, dlatego udostępnia szereg form płatności:

 

 • Pobranie - dla tych, którzy cenią sobie szybkość wygodę i mają ochotę na realizowanie zakupów bez udziału przelewu czy banku. Maksymalna wysokość zakupów przy pobraniu wynosi 5000 zł brutto. Ta forma płatności dedykowana jest dla użytkowników z Polski.

 

 • Przedpłata na podstawie faktury proforma - po wybraniu tej formy płatności Klient otrzymuje od naszego działu realizacji zamówień fakturę proforma na podany przez siebie adres e-mail - wysyłka następuje po zaksięgowaniu kwoty transakcji na koncie FDS System. Ta forma płatności dedykowana jest dla użytkowników zarówno z Polski jak i spoza granic Polski.

  • Bank: ING Bank śląski
   Numer rachunku (PLN): 33 1050 1298 1000 0090 3048 0033

 

 • Karty Płatnicze, Google Pay, Apple Pay, BLIK, PayPO - ta forma płatności dedykowana jest dla osób ceniących sobie szybkość wysyłki jak w pobraniu, ale nie chcą czekać na fakturę proforma oraz zaksięgowanie wpłaty. W przypadku tej formy płatności FDS System otrzymuje potwierdzenie płatności do 5 minut od jej wykonania, w związku z tym wysyłka następuje bardzo szybko. Ta forma płatności dedykowana jest dla użytkowników z Polski.

  Formy płatności w sklepie fdsystem.pl

  Stany magazynowe towaru na stronie aktualizowane są co kilka dni. Prosimy przed przystąpieniem do zakupów o kontakt z naszym działem obsługi klienta tel. +48 32 44 00 970 w celu potwierdzenia dostępności zamawianego towaru.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl